19 Kas 2016

Kredi Kartı İle Astropay Satın Al

0 Yorum

Astropay kart popülaritesini giderek arttırıyor. Her gün yeni kullanıcı kazanarak, geçerli olduğu siteleri arttırarak ön ödemeli kartlar sektöründe tahtını sağlamlaştırıyor. Bu gibi nedenlerden ötürü olarak kullanıcı talebi arttıkça Astropay kart satıcıları için alternatif satış kanallarını müşterilerine sunmak zorunlu bir hal alıyor. Bu satışlardan kanallardan biri de “kredi kartıyla Astropay” hizmetidir.

Kredi kartıyla astropay işlemi her siteden güvenle gerçekleşen bir alım talebi olmadığından dolayı kredi kartıyla Astropay alırken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. İşlemlerinize başlamadan önce mutlaka web sitesinin arama motorlarında araştırmalarını yapmalısınız. Özellikle şikayet forumlarını kontrol ederek daha önce kredi kartıyla Astropay satarken mağduriyet yaşayanlar olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Astropay Kart

Peki Kredi Kartıyla Astropay Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Şikayet forumları, tüketici forumları, arama motorlarında araştırmalarınızı tamamladıktan sonra, güvendiğiniz sitede canlı destek hattına bağlanın. Canlı sohbet başlatın.

Canlı sohbet ederken kredi kartıyla Astropay satın alacağınız sitenin bir GSM numarası olmasına dikkat ederek hatta arayıp teyit ederek canlı destek operatörüne kredi kartıyla Astropay satın almak istediğinizi belirtip, prosedürün nasıl işlediği hakkında bilgi alınız.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirmeden önce kredi kartınızın “3D Secure” özelliğinin aktif olduğundan emin olunuz. Bu özellik kart bilgilerinizin saklı tutularak sizden habersiz yeniden para çekilmesini engelleyecektir.

Kredi kartıyla Astropay satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise asla ve asla kart bilgilerinizi karşı taraf ile paylaşmayınız. Böyle bir durumla karşılaşıldığında ise hemen sohbeti sonlandırarak web sitesinden ayrılınız. Unutmayın ki hiç bir güvenilir pos cihazı sizden bu bilgileri istemez. Kredi kartı bilgileriniz size özeldir. Kötü amaçlı kullanımı engellemek için bu bilgilerinizi kimseyle paylaşmayınız.

Kredi kartıyla Astropay ödemenizi yönlendirmesi için sizi ödeme paneline atmasını isteyiniz. Kendi bilgilerinizi kendiniz giriniz.

Ödeme ekranı ile karşılaştığınızda, yönlendirildiğiniz web sitesinin ssl sertifikasını kontrol ediniz. SSL sertifikaları kredi kartı bilgilerinizin güvenliğini sağlamak amacıyla uluslararası kurumlar tarafından yapılan sigorta niteliği taşımaktadır.

Astropay İle Güvenli Alışveriş

Astropay İle Güvenli Alışveriş

KartSatinAl.com Güvencesiyle Kredi Kartıyla Astropay Satın Almak

Firmamız sektöründe 10 yıldır faaliyet göstererek ön ödemeli kart satışı yapmaktadır. Web sitemiz üzerinden kredi kartıyla Astropay alırken;

  • Sizlerden asla kart bilgileriniz istenmez,
  • Kişisel hiç bir bilginiz talep edilmez,
  • Kredi kartı bilgileriniz asla kayıt edilmez,
  • 3D Secure özelliğine sahip bir kartınız yoksa satış yapılmaz,
  • Kullandığımız ödeme ekranları SSL sertifikası sahibidir,
  • Kendi bilgilerinizi kendiniz girersiniz,
  • Ödemeniz anında ekranlarımıza yansıyarak Astropay kartınız hemen teslim edilir,
  • Ödeme yaptıktan sonra asla bekleme yaşamazsınız,
  • Telefon, canlı sohbet gibi her türlü yöntemle bizlere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin müşteri yönetim sistemi kalitesi sertifikasına sahip Astropay firması olan bizler sizlere 7 gün 24 saat aktif olarak destek vermekteyiz. Müşteri portföyümüz on binlerce kişiden oluşmaktadır.;

Kredi kartıyla Astropay satın almak için tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmek. Canlı destek operatörünüzden konuyla ilgili detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Kredi kartıyla Astropay satışlarımız devam etmektedir.

Astropay ile keyifli alışverişler dileriz.!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)