Astropay Kart Nasıl Kullanılır ?

%100 güvenli, kolay kullanım ve hızlı ödeme özelliğine sahip olan astropay ile sizlerde keyifli alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay yapısı nedeniyle çok basit bir kullanıma sahiptir. Sadece 19 haneden oluşan pin kodu ile ödemelerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kredi kartları gibi herhangi bir bilgi içermeyen astropay ile %100 güvenlik altındasınız. Peki astropay kart ile ödemelerinizi nasıl gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay ile nasıl ödeme yaparım ?

  • Öncelikle güvenilir bir astropay kart satış sitesi bulmanız gerekmektedir.
  • Güvenilir bir astropay sitesi üzerinden pin kodu alımınızı gerçekleştirdikten sonra size 19 haneden oluşan astroapay kodunuz iletilecektir.
  • Daha sonra alışveriş yapmak istediğiniz sitenin ödeme kısmına gelerek seçenek olarak ” Astropay Ön Ödemeli Kart ” seçeneğini işaretleyip alışverişe devam etmelisiniz.
  • Bu işlemden sonra ise karşınıza 19 haneden oluşan astropay kodunuzu girmeniz gereken küçük bir alan gelecektir. Bu alana elinizdeki kodu girdikten sonra alışverişleriniz için yapacağınız ödeme kısa süre içerisinde gerçekleşecektir.

Bu kadar kolay bir şekilde astropay ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Astropay ile Güvenli Alışveriş

 

Resmi ve Güvenilir Astropay Satış Sitesi

Bildiğiniz gibi internet üzerinden birçok astropay satışı yapan site bulunmaktadır. Bu siteler arasında bazı güvenilir olmayan, dolandırıcı siteler bulunmaktadır. Bu sitelere denk gelmemek için uzun bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Biz Kullanatkart olarak bu sektörde 10 yıldır varız ve binlerce kişiden oluşan mutlu müşteri portföyümüz bulunmaktadır. Bu sektörde hala hizmet vermeye devam ediyoruz ve siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Güvenilir ve en uygun fiyatlarla astropay satın almak için bizleri tercih edebilir ve astroapay işlemlerinizi anında güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 
Güvenli bir şekilde astropay kart ile alışveriş gerçekleştirmeniz için yapmanız gerekenleri anlatan kısa ve sesli bir video çektik. Bu videoyu izleyerek astropay satın aldıktan sonra yapmanız gereken işlemleri daha kolay ve pratik bir şekilde öğrenebilir ve astropay kartın avantajlı dünyasından nasıl faydalanacağınızı öğrenebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)